Oura Ring - dárky za doporučení

Oura Ring - dárky za doporučení

Oura Health, tj. výrobce prstenu Oura Ring Generation 3, má poměrně unikátní systém doporučení. V průběhu celé roku můžete z aplikace poslat někomu ze svého okolí unikátní kód a poskytnout mu tak slevu na pořízení nového prstenu - aktuálně 40 dolarů/euro.

Jednou za čas však přichází s větší motivací pro sdílení svého odkazu, a to s možností získání odměny za určitý počet využitých nákupů přes váš odkaz. Jde o program Refer a Friend Program.

I díky některým z vás jsem měl možnost +- všechny dárečky obdržet. Tak vám je dneska pro zajímavost ukážu.

Všechny ty produkty mají jedno společné, tváří se velmi prémiově. Minimálně cenovkou. Zároveň jsou to produkty s takovým obecným zaměřením na, řekněme, wellness a wellbeing.

🧕🏿Tepláková souprava

Malé přiznání, já jsem dlouho opovrhoval tepláky a nedejbože abych si na sebe vzal něco jako je tepláková souprava.

Jaký paradox, že můj názor změnil chytrý prsten. Oura poskytla tento benefit skrze firmu Reigning Champ a myslím, že jde o velmi kvalitní materiál.

Je to možná mnou nejvíc užívaný Oura dárek, hlavně ta mikina je velmi pohodlná a já obecně mám docela rád mikiny s kapucí, takže ta se fakt povedla.

🧘‍♂️ Jógamatka od Alo Yoga

Další přiznání. Považuju jogu za extrémně nudnou. Ale staly se v posledním roce 2 věci. Přečetl jsem si knihu Outlive (Přežít) od Petera Attia. A řešil jsem pohybový problém s kyčlí. Obě tyhle skutečnosti mě navedly k tomu, abych se víc zaměřoval na flexibilitu, mobilitu a stabilitu. A jóga může být z jedním z prostředků.

Takže jsem po měsících vytáhl tuhle extrémně drahou (skoro 4 tisíce) a těžkou (skoro 4 kg) jógamatku a začal cvičit. A teď lehce odbočím, ale jedna z extrémně zajímavých věcí na lidském mozku jsou zrcadlové neurony. A dají se využít skvěle ve výchově. Vytáhl jsem si jógamatku a syn začal úplně automaticky cvičit se mnou.

Kdybych si vybíral jogamatku, tak asi bych vybral jinou. Nemám s tímhle moc zkušenost, žena má jinou (Ananasana) a ta mi připadá tak nějak příjemnější.

👓 Ra Optics

Další věc - tyhlety fešný brýle od Ra Optics, které mají blokovat modré světlo. Ty brýle stojí skoro ofiko skoro 4 tisíce. Což mi připadá dost legrační. Myslím, že ta značka obecně se veze na vlně blokace škodlivého modrého světla a snaží se je udělat stylově.

Samozřejmě, jsou fešnější než tyhlety od Hynka Medřického. Ale buď se v takové večerní rutině soustředíte na to jak vám to sekne, nebo čistě na funkčnost. Tyhlety brýle totiž chrání i strany, odkud se to světlo přirozeně do oka také dostane. Vtipné mi přišlo, že jsem výrobce konfrontoval s dotazem ohledně pronikání světla z boku a bylo mi řečeno, že světlo z boku by podle "výzkumu" nemělo být problém. Když jsem se ptal dál, podle jakého výzkumu... tak vlastně žádného...

🔆
O světle píši mj. v článku:
https://www.fitnesator.cz/budiz-spravne-svetlo/

💨 Čistička vzduchu Molekule

Čistička vzduchu - konkrétně Molekule Air Mini je poslední z těch odměn za doporučení z loňského roku. A já o ní nemůži říct nic pozitivního ani negativního. A to je opravdu málo. Ne vážně, nemůžu o ní mnoho říct, protože jsem ji vlastně ani nevyzkoušel. Nějak mě obecně vlastně ten produkt neinterestuje. A vlastně mi vadí i to, že je potřeba nějaké spotřební zařízení a jednou za nějaký čas bude potřeba vyměnit filtr ...

Možná se ošklivě mýlím, ale myslím si, že nežiju v prostředí, kdy bych potřeboval filtrovat částice vzduchu.

Tato čistička je koncipována hlavně menších místností, ideálně pak do ložnice. A slyšel jsem na ní 2 negativa - že není tak nehlučná, jak by si jeden myslel a také, že ta aplikace, s kterou dovede fungovat toho mnoho neumí.

Je nepoužitá, kdyby o ní měl někdo zájem, tak napiště a domluvíme se.

😴 Škraboška na spaní

Tahle maska na spaní od firmy SOMO se jmenuje Sleep Fitness Mask. Opět poměrně drahý produkt, stojí přes tisíc korun. Je to vlastně jednoduchá textilní maska, která je vlastně docela pohodlná a lehká.

Pokud máte doma pořešenou tmu v ložnici, nejspíše masku nepotřebujete. Já si tu masku občas beru s sebou při cestování, kde právě nemám jistotu, že absolutní tmy dosáhnu.

💸
Produkty výše jsou sice zdarma, ale v některých případech bylo nutné platit clo.
🛍️
Čističku a brýle nepoužívám. Takže pokud o ně máte zájem, napište a nějak se domluvíme.

Video-verze